Ślubografia
ładowanie...

O mnie

Witajcie na mojej stronie! Jestem Ewa, rocznik ’94. Interesuję się fotografią już od przeszło 15 lat. Przez ten czas sporo eksperymentowałam w różnych jej stylach, aż wreszcie w 2017 roku spróbowałam swoich sił w fotografii ślubnej – to był strzał w 10! Teraz jest to rodzaj reportażu, który zdecydowanie sprawia mi największą przyjemność i najlepiej się w nim odnajduję. :)

W swojej pracy przede wszystkim staram się nie wpływać na bieg wydarzeń i być większość czasu niewidoczna. Fotograf ślubny to nie reżyser, a baczny obserwator. Dlatego jestem zawsze tam, gdzie dzieją się emocje, z palcem na spuście migawki, gotowa uchwycić ulotne momenty.

Przebywanie z Parą Młodą podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu to dla mnie wyjątkowe przeżycie – nierzadko płaczę ze wzruszenia razem z nimi, czasem rano stresuję się bardziej od Panny Młodej, a wieczorem bolą mnie policzki od ciągłego uśmiechu. :P

Jestem przy Was, by zachować wspomnienia, które pozostaną z Wami do końca życia – to wielka odpowiedzialność i wielkie wyróżnienie. Dlatego zawsze daję z siebie wszystko, żeby efekt końcowy był jak najlepszy.

Piękno i siła dobrej fotografii ślubnej leży w jej naturalności…

Chcę, żeby moja fotografia właśnie taka była – naturalna, pełna prawdziwych emocji i uczuć. Prosta, a zarazem zawierająca nie tylko te oczywiste kadry, ale też takie, które zwykły obserwator może przeoczyć.
Tak właśnie widzę dobry reportaż ślubny.

Jeśli chcecie, chętnie przedstawię moim okiem również Waszą historię. ;)

Spodobały Wam się moje zdjęcia?
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu i spotkania przy kawie w celu poznania się, omówienia szczegółów współpracy oraz ustalenia Waszych oczekiwań.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

address:
Kopczyn 13G 88-300 Mogilno